نتایج جستجو برای عبارت :

شرط بازگشت آرامش به بازار ارز

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که با بازگشت آرامش به کشور ادامه قطع اینترنت ضرورتی ندارد.
علی مطهری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده برای دسترسی به اینترنت در پی برخی ناآرامی‌های مربوط به افزایش قیمت بنزین گفت: به نظر من ادامه قطع اینترنت با توجه به بازگشت آرامش به کشور ضرورتی ندارد.
ادامه مطلب
محرک بازار
صف فروش یکی دو تا از نماد های شاخص ساز که جمع بشه و به سمت مثبت حرکت کنه، جرقه زده میشه و محرک بقیه نمادها میشه برای برگشت بازار. چند تا خبر که از این تغییر دست به دست بشه، ورق برمیگرده
نیمه دوم: نمیه مربیان
در یک سهم، روزانه چند بار قدرت  بین خریدار و فروشنده دست به دست میشه. در کل بازار هم این دست به دست شدن هست و امروز به نظر میرسه عرضه داره جای خودش رو به تقاضا میده و بازار به سمت مثبت در حال حرکت هست.
جمعه هایادامام مهربان آرامش است/بندگی حق درآن نیمه شبان آرامش است/گریه واشک وتوسل میرودتا عرش رب/برولی حق توجه هرمکان آرامش است/زمزم هرگریه ای در ربنای بندگی است/دلبری ازبهر مهدی عاشقان آرامش است/او ولی حضرت حق افتخارخلقت است/وصل برمولای عالم باامان آرامش است/ندبه های صبح جمعه باکمیل مرتضی/هردعا ویادمهدی دوستان آرامش است/درنمازجمعه ها هم نام اوگل میکند/هردفاع ازولایت بی گمان آرامش است/خطبه هاداردبصیرت بهرمهدی باوران/لشکری سوی شکست دشمن
دیشب فهمیدم اون چیزی که به من آرامش میده نرفتن و اقدام نکردن ها نیست!
یعنی از اینکه از چالش ها انصراف بدم و تلاش نکنم به آرامش نمی رسم.
از اینکه چالش هاو ریسک ها رو بپذیرم و اقدام کنم و تلاش کنم، به آرامش میرسم. بعدش مستقل از نتیجه از خودم متشکرم:))) و آرامش دارم:)
بعد از گذروندن چند روز سخت توی شبکه های اجتماعی، دیشب پس از مدت ها به وبلاگم سر زدم، شعرهامو خوندم و حس آرامش کردم.حسم میگه همونطور که به کاغذ و کتاب کاغذی گرایش داریم، دوباره روزی به وبلاگ های قدیمی هم گرایش پیدا خواهیم کرد. :)
آرامش برای آدم های بدون مشکل نیست، یه گزاره ی عمومی که همه می فهمنش، ولی عده ی کمی در عمل بهش باور دارن و منتظرن مشکلات رفع بشه و خوشی های مطلق بیان تا آروم بشن...
آرامش چیزی از جنس ایمان نه، خود ایمانه، اونم از مدل یقینی و اطمینان قلبی گونه ش...
بقیه آرامش ها عمیق و دقیق نیست...
شاخص کل بورس تهران دیروز نیز با افت بیش از 8000 واحدی همراه بود و یکروز سخت دیگر را رقم زد. اکنون این شاخص به حمایت روانی محدوده 300000 واحدی نزدیک شده است. اگر به خاطر داشته باشید، در اولین روز افت بازار، گفته بودیم که تا زمانیکه شاخص کل بالای محدوده 300000 واحد قرار داشته باشد، نگرانی خاصی در بازار دیده نمیشود و میتوان به بازگشت کوتاه مدت بازار امیدوار بود. بر همین اساس، امروز را مهمترین روز برای حمایت بازار میدانم. در شاخص هم وزن نیز، شرایط مشابه ا
توبه به درون یا توبه به خویشتن چیست؟
توبه به معنای بازگشت است. بازگشت به اصل و ریشه. بازگشت به حقیقت. بازگشت به خیر و سعادت. و بازگشت به خدای متعال...
اساسا توبه را همواره بازگشت و به خداوند و پوزش خواستن از محضر او دانسته اند.
اما در واقع چنین نیست.
زیرا گام اول و اساسی در توبه بازگشت به خود و ارزیابی عملکرد خویش است. هنگامی که نفس آدمی عملکرد خویش را ناسازگار با حقیقت  و درستی در می یابد، پشیمان و اندوهگین می شود و برای جبران و اصلاح آن به محضر خ
تهران- ایرناپلاس- یک کارشناس مسائل ارزی درباره تغییرات نرخ ارز در پی ترور سردار سلیمانی در عراق و بروز ناآرامی‌ در منطقه، از تأثیر همیشگی حوادث سیاسی و نظامی بر تحولات بازار ارز گفته اگر قیمت ارز، واقعی و بر اساس اصول اقتصادی باشد، بعد از این تلاطم‌ها، آرامش به بازار ارز باز خواهد گشت.
در ایرناپلاس بخوانید
در نخستین روز هفته، دلار در بازار تهران در بیشترین نرخ به ۱۳هزار و ۶۸۰ تومان رسید. بازار در روز یکشنبه نیز با نرخ ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان بس
دیروز اولین روز بازار بود...
برای من نه بد و نه خیلی خوب...
اواسط اسفند وضعیت بازار بد شد و تا حدودی همچنان ادامه داره...
خدا رو شکر توی همون شرایط هم + بودم... ولی احتمالا خیلیا بدبخت شدن!
یه نکته مثبت پرتفوی من این بود که حسابی متنوع بود... بخاطر همین خیلی ضرر نکردم.
یادم باشه هیچ وقت تک سهم نباشم!
امروز که فعلا خوبه... اما هنوز بازار به آرامش و ثبات قبل برنگشته... انگار ترس هنوز توی دلشه ولی سعی می‌کنه خودشو آروم نشون بده!
ــــــــــــــــــــــــــ
اریک آبیدال از بازگشت نیمار به تیم فوتبال بارسلونا استقبال کرد و مدعی شد که سرمربی تیم نیز از چنین اتفاقی خوشحال خواهد شد.
نیمار تابستان سال 2017 از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست و تابستان امسال با همه تلاش‌هایی که برای بازگشت به نوکمپ انجام داد، مجبور شد در پارک دو پرنس بماند. با این حال گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت احتمالی این مهاجم برزیلی به بارسلونا
ادامه مطلب
گاهی مدام تلقین میکنیم به بدبختیو بدبختی چیز عجیبی نیستخوشبختی را به اطمینانِ خُداوندی تلقین کنیمکه شک در کارش نمیرودبی انصاف نیستو آرامش در آغوش خُداستو اگر در دو راهی مانده که نمیتوانستی از جایت بلند شویو دلت قُرص نشدبدان آن راه راهِ خُدا نیستپناهِ او مادام که هست آرامش هستپس راهِ خُدا راو کارِ خُدایی را اشتباه نگیر..اگر جایِ خُدا بودی چه میکردی؟این راه را قلبِ سلیمی مطمعن میداندو راهِ شیطان و گمراهی بی شک راهیست که شاید آسوده باشدو ظا
بازار بورس تهران دیروز نیز با رشد حدود 1 درصدی، مجددا به کانال 306000 واحدی بازگشت. چیزی که در بازار سبز دیروز مورد توجه بود، ارزش معاملات خرد بود که همچنان در محدوده 1000 میلیارد تومان قرار دارد. با نگاهی به سایر بازارها، متوجه میشویم که نقدینگی بزرگی از بازار بورس خارج شده و به سمت بازار بدهی روانه شده است. این نقدینگی، عمدتا مربوط به شرکت های حقوقی است که در شرایط فعلی، ترجیح داده اند که سرمایه خود را به بازارهای کم ریسک و حتی بدون ریسک هدایت کن
گاهی مدام تلقین میکنیم به بدبختیو بدبختی چیز عجیبی نیستخوشبختی را به اطمینانِ خُداوندی تلقین کنیمکه شک در کارش نمیرودبی انصاف نیستو آرامش در آغوش خُداستو اگر در دو راهی مانده که نمیتوانستی از جایت بلند شویو دلت قُرص نشدبدان آن راه راهِ خُدا نیستپناهِ او مادام که هست آرامش هستپس راهِ خُدا راو کارِ خُدایی را اشتباه نگیر..اگر جایِ خُدا بودی چه میکردی؟این راه را قلبِ سلیمی مطمعن میداندو راهِ شیطان و گمراهی بی شک راهیست که شاید آسوده باشدو ظا
به دنبال آرامش نگردید، 
در پى هیچ حالتى به جز حالتى که اکنون در آن هستید نباشید، 
وگرنه تضاد درونى و مقاومت ناآگاهانه در خود ایجاد مى کنید. 
از این که در آرامش نیستید، خود را ببخشید. 
همین که نا آرامى خود را به طور کامل بپذیرید، 
عدم آرامش شما به آرامش تبدیل مى شود. 
هر چیزى را که به طور کامل بپذیرید، 
شما را به مقصد، 
به آرامش مى رساند. 
این معجزه تسلیم است. 
هنگامى که آنچه را که هست مى پذیرید، 
یکایک لحظات،
 بهترین هستند.
 این پذیرش، 
همان رو
به گزارش آهن نیک در اخبار بازار آهن، هفته ای که گذشت شاهد بازگشت نسبی طوفان افزایش قیمت در بازار آهن الات بوده ایم. بطوری که قیمت مقاطع اهن افزایش 100 تا 200 تومانی را تجربه کردند. طبق اظهارات بسیاری از کارشناسان این حوزه، افزایش قیمت ها در بازار ناشی از تکانه های نرخ دلار در هفته گذشته بوده که با توجه به تاثیر مستقیم نرخ ارز بر بازار هایی همچون بازار فولاد و آهن، بالا رفتن قیمت ها دور از انتظار نبوده است.پس از تحریم بازار فولاد کشور از سوی امر
هتل آرامش کیش
هتل آرامش کیش واقع در میدان ساحل با دو ساختمان کنار هم و در سال 1390 با 67 اتاق مستر در مقابل بازار زیتون ساخته شده است در واقع این هتل یکی از لوکس ترین هتل های جزیره ی کیش به حساب می آید و در یکی از بهترین مناطق گردشگری واقع شده است هتل آرامش  در فاصله ی نزدیکی نسبت به دریا و اماکن گردشگری و تجاری کیش قرار دارد نزدیک بودن هتل سه ستاره آرامش کیش به دانشگاه صنعتی پردیس بین المللی،  مرکز خرید زیتون،بازار پانیذ،  بازار مریم و بازار ونو
هتل آرامش کیش

توضیحات
دسته: هتلهای کیش

هتل آرامش کیش
هتل آرامش کیش جزء یکی از هتل های سه ستاره جزیره کیش بوده و در زمستان سال 90 احداث گردید. این هتل دارای دو ساختمان تورهای رایگان کیش در کنار هم و متشکل از 67 اتاق با امکانات کامل اقامتی و تعدادی از اتاق ها مشرف به دریا و تعداد دیگر مشرف به جزیره می باشد. هتل آرامش کیش دارای رستورانی در طبقه اول با گنجایش 135 نفر و کافی شاپی در لابی به صورت تمام وقت می باشد.
هتل آرامش کیش در یکی از بهترین مناطق ت
آرامش درونی که به واسطه داشتن امکانات بیرونی باشد می تواند وضعیتی مطلوب باشد. اما این آرامش متکی به متغیرهای بیرونی است که هر آن احتمال محرومیت از آنها را می توان پیش بینی کرد. 
آرامش حقیقی بی اتکا به امکانات بیرونی است و آرامشی است که ریشه در بلوغ روحی انسان دارد. اما این مقوله تشویق به کنار گذاشتن امکانات نیست، محروم شدن از امکانات مادی هرگز نمی تواند یک فضیلت معنوی باشد. آرامش حقیقی در تعادل بین نیروهای درونی و بیرونی انسان است. 

کوروش
آرامش درونی آرزوی همه انسان ها است فرقی نمی کنه پولدار باشید یا نه، فرق نمی کنه زن هستید یا مرد در هر صورت آرامش درونی می تواند تجربه فوق العاده از زندگی را برای شما به ارمغان بیاورد. در این پست سایت روانشناسی اعصاب و روان به بررسی راه های دستیابی به آرامش درونی از دید علم روانشناسی می پردازیم.
چگونه به آرامش درونی برسیم؟
لینک مطلب : http://www.asaboravan.ir/inner-peace
ادامه مطلب
The Cat Returns 2002,انیمیشن ژاپنی بازگشت گربه,بدون سانسور,دانلود انیمیشن The Cat Returns 2002,دانلود انیمیشن بازگشت گربه 2002,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Cat Returns 2002,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Cat Returns 2002,دانلود فیلم The Cat Returns 2002 720p,دانلود فیلم بازگشت گربه The Cat Returns,دانلود مستقیم انیمیشن The Cat Returns 2002 1080p,
ادامه مطلب
سلام
هیچوقت فکر نمیکردم روزگاری به اینجا برگردم
و این بازگشت دلیلش تنهایی و دوری از همه دور و بری هام باشه..
مطمئنم اینجارو کسی سرنمیزنه برای همین امن ترین جاست برای حرفای دلی که ته نشین شده اند..
خلاصه من برگشتم به امید بهتر شدن حالم...
17تیرماه1398
ساعت03:50بامداد
#جاوید
به گزارش دورهاتو به نقل از ایسنا، به دنبال خبر افزایش قیمت محصولات ایران خودرو در بازار خرید خودرو ، این شرکت طی یک اعلامیه ای این خبر را تکذیب و افزایش قیمت خودرو در روز های اخیر را رد کرد. همچنین اضافه کرد؛ به علت وجود برخی از مشکلات نرم افزاری و مکانیزه بودن صدور دعوتنامه ها مبلغ اعلام شده متفاوت از قیمت مصوب، منتشر شده است که در اسرع وقت حتما رسیدگی و اصلاح خواهد شد. 
عدم افزایش قیمت خودرو های سایپا
معاون بازاریابی و فروش سایپا بیان کرد:
‍ بازگشت عبدالله به رمشک پس از ۲۸ سال آوارگی  عبدالله، یکی از اهالی دهستان رمشک قلعه گنج است که بنا به دلایلی در سن ۱۸ سالگی سر از افغانستان درمی آورد، او پس از ۲۸ سال آوارگی و تحمل روزهای سخت، به آغوش خانواده بازگشت.
عبدالله روشن پور معروف به عبدی، اهل دهستان رمشک قلعه گنج است که تابستان سال ۱۳۷۳ در آستانه جوانی به دلایل شخصی، خانه اش و دیارش را ترک و برای پیدا کردن کار به شهرستان های همجوار همچون رودبارجنوب و عنبرآباد سفر می کند، او پس از م
استاد اندیشه می‌گفت شاید یکی از دلایل دلگیری غروب جمعه، این باشه که زمان بازگشت ارواحه. اون‌ها حین بازگشت به دنیای دیگه ، با عبور از جسم‌ ما، بخشی از غم و دل‌تنگی‌ای که بهش دچارن رو در ما جا می‌ذارن و باعث می‌شن ما هم احساس دلتنگی کنیم.
چه دل گرفته‌ای داشته روحی که از من عبور کرده...
The Return of Jafar 1994,بازگشت جعفر,بدون سانسور,داستان انیمیشن The Return of Jafar,دانلود انیمیشن The Return of Jafar 1994 720p,دانلود انیمیشن بازگشت جعفر The Return of Jafar 1994,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Return of Jafar 1994,دانلود مستقیم کارتون The Return of Jafar 1994,دوبله فارسی,زیرنویس کارتون بازگشت جعفر 1994,قسمت دوم کارتون علاء الدین,
ادامه مطلب
دیروز بورس تهران در یک رفت و برگشت، بعد از رشد حدود 3000 واحدی در ساعت اولیه، با افزایش عرضه ها روبرو شد و در نهایت به محدوده ابتدایی خود بازگشت. نکته مهم در معاملات روز گذشته، افزایش حجم و ارزش معاملات بود که در نوع خود، کم نظیر است. ارزش معاملات در بورس و فرابورس (فارغ از معاملات خرد و عمده)، دیروز چیزی حدود 5600 میلیارد تومان ثبت شد. در حقیقت، افزایش عرضه های دیروز به دلیل شناسایی سود فعالان بازار بود. با فتح قله های جدید در بورس تهران، به هر حال
به امید خبرهای خوب گوشیمو روشن کردم و هر صفحه ای رو که ورق زدم دوستان مهدی شادمانی از رفتنش بی تابی می کردند. رفتن...رفتن بدون بازگشت...من این درد رو تجربه کردم. اما دردهای عمیق تری هم هست. رفتنی که امید به بازگشت توش باشه. زندگی با انتظار کشنده است...
اقتصادنیوز؛ امروز چهارشنبه ۹۸/۰۵/۳۰ قیمت دلار و سکه در بازار با تغییرات اندک مواجه شد بطوریکه در معاملات اولیه کمی رشد یافت و سپس قیمت‌ها به مدار نزولی بازگشتند و پایین‌تر از نرخ‌های بازگشایی رفتند.
با ریزش نرخ حواله درهم در صرافی‌های دوبی به زیر مرز ۳۲۰۰ تومانی، دلار در بازار آزاد در محدوده ۱۱۶۰۰ تومانی باقی ماند و به کف این محدوده هدایت شد. صرافی ملی نیز نرخ رسمی فروش دلار و یورو را بدون تغییر به ترتیب ۱۱۷۰۰ و ۱۳۲۰۰ تومان تعیین کرد.
ادام
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین بازگشت پول)

دانلود فایل

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین ...efileforosh.ir › 2019/12/12 › کتاب-چگونه-هر-شخصی-را-عاشق-خود-کن...۲۱ آذر ۱۳۹۸ - کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین بازگشت پول) ... بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و ...
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین ...tesar.loxblog.com › post › کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم (...کتاب چ
به استناد سایت آیین دادرسی دینا رئیس سازمان زندان ها با اشاره به شیوه نامه بازگشت زندانیان از مرخصی در سه محور ، گفت : امروز با وزیر بهداشت تلفنی صحبت کردم که قرار شد نظرات کارشناسی را بدهند و بعد از اینکه خدمت رییس قوه قضاییه تقدیم کردیم و ابلاغ و تصویب شد، این شیوه نامه عملیاتی می‌شود . برای مشاهده جزئیات طراحی شیوه نامه بازگشت زندانیان از مرخصی می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/71/طراحی-شیوه-نامه-بازگشت-زندانیان-از-
✨✨خدای خوش حساب✨
شخصی را قرض بسیار آمده بود. تاجری کریم را در بازار به او نشان دادند که احسان می کند.
آن شخص، تاجر سخاوتمند را در بازار یافت و دید که به معامله مشغول است و بر سر ریالی چانه می زند، آن صحنه را دید پشیمان شد و بازگشت.***تو را که این همه گفت وگو ست بر دَرمی،چگونه از تو توقع کند کسی کَرمی؟***تاجر چشمش به او افتاد و فهمید که برای حاجت کاری آمده است پس به دنبال او رفت و گفت با من کاری داشتی؟
شخص گفت: برای هر چه آمده بودم بیفایده بود. تاجر
چگونه آرامش داشته باشیم؟بیایید لحظاتی بیندیشیم! به زمانی بیندیشیم که خشم، سراسر وجودمان را فرا می گیرد و دیگر جایی برای شور و شوق، باقی نمی ماند؛ به جای آرامش، تنش و اضطراب بر وجودمان مستولی می شود و از همه کس و همه چیز - و شاید بیش تر از همه از خودمان - خسته و دلزده می شویم؛ از کنش ها و واکنش هایی که می توانست به گونه ای دیگر رقم بخورد؛ از واژه هایی که کاش هرگز به زبان ما نمی آمدند! کاش می شد قدری از رفتارهای شتابزده و نابجای خود بکاهیم و با آرام
پروفسور عزیز سلام.امیدوارم که روحت در آرامش کامل باشد،که قطعا هست.چه کسی سزاوار تر از تو برای یک آرامش همیشگی؟تو بیشتر از هر کسی  لیاقت این آرامش ابدی را داری.
قصدم از نوشتن این نامه ی کوتاه چیزی نیست جز کمی مرور خاطرات و کمی هم درد و دل.
ادامه مطلب
سلام...
چه زمانی به آرامش الهی می رسیم؟
از نظر من زمانی به آرامش الهی می رسیم که در برابر همه سختیها و مشکلات و مریضی و بلاهایی که در زندگی با آن روبرو می شویم به جای ناله کردن و گله کردن خدا را شکر کنیم و بگوییم خدا دمت گرم ممنونتم خدا عاشقتم می دانم که همه این اتفاقات حکمتی دارد و به صلاح من است...
نظر شما چیه؟
دوست دارم نظراتتان را بیان کنید...
بازگشت به فرانک و مارک تنها راه نجات از فروپاشی یورو و به نقطه بدون بازگشت رسیدن فروپاشی اقتصادی فرانسه و آلمان هست و تصمیمی که باید از سال 2008 میلادی گرفته میشد که شاید امروز دیر شده باشد . اما ماندن در یورو میتواند عواقب جبران ناپذیری را متوجه این دو کشور کند.
وقتی بحث سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه به میان می‌آید، شما با انتخاب‌های متعددی روبرو می‌شوید در بازار سرمایه، یک سوال متداول که در بین سرمایه‌گذاران تازه‌کار وجود دارد این است که از بین سرمایه‌گذاری در بازار سهام و خرید اوراق مشارکت ، کدامیک را انتخاب کنیم؟

برای پاسخ به این سوال، بیاید ابتدا نگاهی به سهام و اوراق مشارکت بیندازیم.  سهام و اوراق مشارکت، دو نوع از اوراق بهادار هستند که در ساختار، پرداخت سود، بازگشت سرمایه و ریسک باهم
نزدیک چهل و دوسال از عمرم را در حسرت به دست آوردن آرامش به سر کردم. آرامش بزرگترین گم شده و یک چیز دست نیافتنی و رویایی شده بود برایم. همیشه انسانی مضطرب و اغلب بی قرار و بلاتکلیف بودم حتی زمان هایی که ظاهری شاد و راضی از خود بروز می دادم در درون خودم احساس خوبی نسبت به خودم، دیگران و زندگی نداشتم.
ادامه مطلب
  آرامش بخش ترین موسیقی بی کلام جهان

دانلود آرامش بخش ترین موسیقی بی کلام جهان

گروه موسیقی Marconi Union که از ۱۰ سال پیش با آثار بدون ضرباهنگ ولی با مضمون های ذن و بودیسم شناخته شده بود با قطعه «سبکبال» شهرتی بین المللی پیدا کرد. قطعه ۸ دقیقه ایه فوق از نظر دکتر David Lewis Hodgson (دانشمند روانشناس فرانسوی)که دست به یک آزمایش علمی در باره تاثیرات آن زده است آرامبخش ترین موسیقی است که تاکنون خلق شده است. در حین شنیدنِ موسیقی، پی می برید که به آرامی به ۵۰
اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۱۶ تیرماه ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز پایتخت مجدداً در مسیر نزولی قرار گرفت. قیمت دلار صرافی ملی  سکه به کانال ۴.۵ میلیون تومانی بازگشت و مثقال طلای آبشده در محدوده یک میلیون و ۸۶۰ هزار تومانی قرار گرفت. دلار در بازار آزاد به زیر مرز ۱۳ هزارتومانی بازگشت و صرافی ملی مجموعاً ۵۰ تومان از نرخ خرید و فروش دلار و یورو کاست.
ادامه مطلب
می فروشند، با ترازویی  که لحظه را اندازه می گیرد.دوره گردهایی در کوچه داد می زنند و آرامش همسایه ها را می گیرند که آرامش بفروشند.
کسی را از خواب زمستانی بیدار می کنند که آرامش، سالهاست ترکش کرده است، فروشنده فریاد می زند: حقیقت می فروشم، رازهای کهنه می خرم! بشتابید، راستی می فروشم، اکراه ناگفته ها را می خرم!
لبخند می فروشم، بیایید توانایی درک آدم می فروشم.
هنوز عابران عبوس از کنارش می گذرند و او با لبخد از یکی می پرسد: چیزی نمی خری؟ به تو رایگا
اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۱۶ تیرماه ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز پایتخت مجدداً در مسیر نزولی قرار گرفت. قیمت دلار صرافی ملی  سکه به کانال ۴.۵ میلیون تومانی بازگشت و مثقال طلای آبشده در محدوده یک میلیون و ۸۶۰ هزار تومانی قرار گرفت. دلار در بازار آزاد به زیر مرز ۱۳ هزارتومانی بازگشت و صرافی ملی مجموعاً ۵۰ تومان از نرخ خرید و فروش دلار و یورو کاست.
ادامه مطلب
درحریم پاک رضوان خداآرامش است/باادب درمحضراو هرکجا آرامش است/خالق یکتاهمیشه مهربان و پرعطاست/معرفت را کسب کن که دردعاآرامش است/اهل بیت مصطفی رایادکن از عاشقی/قلبهای باصفای باولا آرامش است/نینوا یک صحنه ای دارد ز شور وبندگی/یادمان لحظه های کربلا آرامش است/گنبد پاک رضا هم متصل برعرش حق/درجوار روضه ناب رضاآرامش است/کشورایران ماشد باشهیدان اسوه ای/باولایت لطف حق گرددعطا آرامش است/یادکن از مهدی و روز ظهورحضرتش/همره یاران او بامقتداآرامش است/
به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن، هفته ای که گذشت شاهد بازگشت نسبی طوفان افزایش قیمت در بازار آهن الات بوده ایم. بطوری که قیمت مقاطع اهن افزایش 100 تا 200 تومانی را تجربه کردند. طبق اظهارات بسیاری از کارشناسان این حوزه، افزایش قیمت ها در بازار ناشی از تکانه های نرخ دلار در هفته گذشته بوده که با توجه به تاثیر مستقیم نرخ ارز بر بازار هایی همچون بازار فولاد و آهن، بالا رفتن قیمت ها دور از انتظار نبوده است.
ادامه مطلب
Back to the Jurassic 2015,BluRay,بازگشت به ژوراسیک,بلوری,دانلود Back to the Jurassic 2015 x265 HEVC,دانلود انیمیشن Back to the Jurassic 2015 1080p,دانلود انیمیشن بازگشت به ژوراسیک Back to the Jurassic 2015,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Back to the Jurassic 2015,دانلود فیلم Back to the Jurassic 2015 720p,دانلود مستقیم Back to the Jurassic 2015,دوبله فارسی,زبان اصلی,
ادامه مطلب
وضعیت قیمت مسکن در سال ۹۸ چگونه خواهد بود؟

دو نظرسنجی از طیف فعالان بازار مسکن در فضای مجازی طی پاییز و زمستان
امسال درباره آینده قیمت مسکن از انتظار اکثریت نسبی برای ثبات قیمت مسکن
در سال ۹۸ حکایت می‌کند. با این حال، مقایسه این دو نظرسنجی بیانگر بازگشت
انتظارات تورمی در گروهی از فعالان بازار مسکن، ابهام سازنده‌ها برای
چگونگی قیمت‌گذاری تحت تأثیر جهش قیمت زمین و همچنین واقع‌بینانه شدن نگاه
گروهی دیگر از فعالان بازار نسبت به نحوه ن
در روزهای قبل گفته بودم که شاخص کل در محدوده بین 360000 تا 365000 واحد، با یک مقاومت همراه است. دیروز دیدیم که با ورود شاخص به این محدوده، با افزایش عرضه ها روبرو شدیم. در بازار دیروز، در حالیکه شاخص کل در ابتدا با رشد 6000 واحدی وارد کانال 363000 واحدی شد، در نهایت با فشار فروش در کل بازار روبرو شدیم و در نهایت این شاخص به محدوده 359000 واحدی بازگشت. امروز نیز انتظار دارم شروعی پر عرضه را تجربه کنیم. اما با توجه به حجم نقدینگی موجود در بازار، انتظار نمیرود ک
بازار خودرو در شرایطی طی ماه های گذشته دچار نوسانات شدید قیمت شد که دلیل این وضعیت را می ‌توان در بازگشت تحریم ‌های صنعت خودرو از سوی ایالات متحده آمریکا، جست و جو کرد.علاوه بر تحریم ها، آنچه بیش از همه التهاب بازار خودرو را در پی داشت، بی‌برنامگی سیاست گذاران صنعت خودرو است.
ادامه مطلب
در مقام مقایسه مقام حضرت سید الشهدا با عمه حضرت مهدی خوابی عجیب دیدم.
آیه ای که دقیق خاطرم نیست چه بود برای به آرامش رسیدن حضرت فاطمه (عمه حضرت مهدی) قرائت میشد به این مضمون که آرامش داشته باش و رضا به داده بده.در همان حین یاد آیه شریفه یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ افتادم که چطور حضرت حسین خودشان آرامش رسیده بودند و خداوند او را که به آرامش مطلق یقین رسیده بود به سمت عرش دعوت میکرد.
ای کاش آیه اولی را یادم می ماند.آیه ی زیبایی بو
علاوه بر تنهایی افراطی که داشتم / بودن با چند نفر بهم آرامش خاصی میده / اولیش خدا / هر وقت ازش دور میشم و کاری که باعث ناراحتیش میشه انجام میدم ناراحتیش رو از درون خودم حس میکنم / امیدوارم منو ببخشه / با خدا بودن خیلی لذت بخش و آرامش بخشه / دومیش مادر / نمیدونم در وصفش چی بگم / خلاصه که مادره مادر! / و با خانواده بودنو دوست دارم...تمام اشخاص زندگی من...
...میدانم که باختیم اما بیا و مانند تیم فوتبال بازنده که چیزی برای از دست دادن ندارد و با جان دل حمله می‌کند ، کمی بی پروا باشیم و حمله کنیم به زندگی و به اندازه جوانیمان زندگی کنیم.
بلند شو رفیق که چیزی به تمام شدن روزهای بی بازگشت جوانیمان نمانده.
من آدم دیر رسیدن بودم
✍ مهران قدیری
#برش_کتاب
#ارسالی( خانم تنهایی)
 فرمانده نیروی هوایی ارتش از آمادگی ارتش برای موج بازگشت زائران حسینی خبر داد. امیرسرتیپ عزیز نصیرزاده در حاشیه بازدید از موکب و بیمارستان صحرایی نیروی هوایی ارتش در مرز مهران با اشاره ارائه خدمات شبانه روزی به زائران در مرزهای کشور گفت: در مرز مهران روزانه ۴۵ هزار پرس غذا پخت و بین زائران توزیع می شود. وی در ادامه افزود: در بیمارستان صحرایی ۵۰ تختخوابی نیروی هوایی ارتش در مرز مهران تا ۷ هزار مراجعه نیز داشتیم.
امیر نصیرزاده همچنین با اشار
«مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» مانند دیدن دو فیلم با یک بلیط است. اولی درباره ی یک دانش آموز خجالتی و غیراجتماعی سال دوم دبیرستان است که با مشکلات نوجوانی دست و پنجه نرم می‌کند، در حالیکه سعی می‌کند کارآموزی‌اش را حفظ کند. دومی درباره‌ی یکی از دوست‌داشتنی‌ترین و نمادی‌ترین ابرقهرمانان کمپانی مارول (Marvel) است که سرانجام به جهانی باز می‌گردد که در آن سایر قهرمانان این کمپانی نیز زندگی می‌کنند. اگر «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» شش ماه پیش م
کاری به پیشرفته‌تر بودن یا نبودن جوامع غربی نسبت به خودمان نداریم. واقعیّت این است که آنها به هر حال نسبت به ما تسلّط دارند. راه نجات از این تسلّط چیست؟ پاسخ سنّت‌گرایان مشخّص است: بازگشت به داشته‌های خود و مقابله با داده‌های بیگانه؛ امّا سؤال مهم این است که: مگر ما در ابتدای تسلّط غربی‌ها بر خودمان، از داشته‌های فرهنگ و تمدّن بومی‌مان بیگانه شده و به غربی‌ها گرایش داشتیم که حالا با بازگشت به آن بخواهیم از چنگال غرب خلاص شویم؟؟
موضوع، ک
سلام
در گوشی میگه:
+ همیشه بهم آرامش میدی... ممنونم ازت!
_ چرا بس خودم اصلا آرامش ندارم؟
+ تو همه ی آرامشت رو به دیگران منتقل می کنی!!!
_ تا خودم آرامش نداشته باشم که نمی تونم به دیگران بدم؟! باید درون خودم باشه تا بتونم به بقیه بدم؟
+ نه! تو مثل انقلابی، که همشو صادر کردیم، هیچیش رو برا خودمون نگه نداشتیم!!! :))))
ب.ن. : خواستم جریان سفر رو بنویسم اما بس که جزییات قشنگ داشت و دلم نمیاد از خیر نوشتنشون بگذرم، خیلی طولانی میشه! بنابراین از خیر کلش احتمالا م
ترس این را داشتم که در غربت، دست از پا خطا کنم یا مال و دارایی اندکی که با خودم داشتم را از کف بدهم. اما همه چیز خیلی خوب بر مدار قرار و آرامش چرخید و سفر دلپذیری را برای من رقم زد.
صبح زود، تیغ آفتاب، به همدان رسیدم و در مرکز شهر اتاقی گرفتم و چند دقیقه ای استراحت کردم. نتوانستم بیشتر در اتاق بمانم و میخواستم هرچه زودتر، شهر را ببینم و به اصطلاح سرپری زده باشم.
از مرکز شهر تا آرامگاه شیخ الرئیس را پیاده طی کردم. در همدان وجه غالب مردم بومی هستند
به گزارش باسکول به نقل از سایت شهونوشت، عبدالحسین رحیمی با اشاره به فعالیت 230 بازار میوه و تره بار در شهر تهران گفت: 17 بازار در دست ساخت داریم و تا پایان شهریور 25 بازار را نیز به این تعداد اضافه خواهیم کرد و این در حالی است که در نیمه دوم سال جاری نیز 25 بازار دیگر به مجموعه بازارها اضافه می شود چرا که در هر محله ای باید یک بازار میوه و تره بار باید داشته باشیم . شهرداری تهران می خواهد شهروندان با حداقل مسافت به یک بازار دسترسی داشته باشند.
ادامه
بازگشت کورتوا به برنابئو بعد از 1 ماه 
درست یکماه بعد از دیدار جنجالی کورتوا مقابل بروژ، این دروازه بان در مقابل لگانس به برنابئو باز می‌گردد. 
در آن مسابقه کورتوا عملکردش فراتر از افتضاح بود و به شدت مورد انتقاد هواداران قرار گرفت و در بین دونیمه به دلیل معده درد تعویض شد
کورتوا در تیم ملی درخشید و در بازی اخیرش مقابل گالاتاسرای کلین شیت کرد و حالا باید دید در بازگشتش به برنابئو چگونه خواهد بود 
آرامش، گمشدۀ اصلی بشر است و انسانها با هر دین و عقیده ای به دنبال آرامش و راحتی هستند. جمعی از انسانها آرامش را در جمع مال می دانند، عده ای رسیدن به مقامات دنیوی را آرامش می دانند، لذا شاهان و حاکمان با زیر پا گذاشتن تمام ارزشهای انسانی تلاش کردند به آرامش خیالی خود برسند، عده ای نیز پناه بردن به مواد مخدر و قرصهای آرامش بخش و امثال آن را وسیلۀ آرامش تشخیص داده اند و جمعی نیز آزادی مطلق را در شهوات، اعم از تماشای فیلمهای مبتذل، ارتباط آزاد با
همانطور که انتظار میرفت، با برخورد شاخص کل به مقاومت مهم، بازار عقب نشینی کرد و دیروز این شاخص با افت 931 واحدی روبرو شد. قبلا گفتم که جای نگرانی برای وضعیت بازار نیست و فقط مدتی، اصلاح زمانی لازم داریم تا بازار دوباره راه خودش را پیدا کند. بازار کمی نگران اتفاقا سیاسی است. گام چهارم برجام اگر توسط ایران برداشته شود، عملا دیگر برجامی وجود نخواهد داشت و شرایط برای ایران ممکن است تغییر کند. البته که الان هم منفعتی از برجام نداریم. ولی حداقل امید
توصیف یک سیکل کامل بازار مسکن: رکود ⬅️ گذار به رونق ⬅️ رونق ⬅️ گذار به رکود
با نگاهی به پیشینه بازار مسکن طی سه دهه گذشته می تواند سیکل‌های متوالی بازار مسکن را مشاهده نمود.هر سیکل کامل (رکود، گذار به رونق، رونق، گذار به رکود) پنج تا هفت سال به درازا کشیده است.با اغماض فراوان می توان وقایع یک سیکل را اینگونه برشمرد:
• گردش نقدینگی در بازار مسکن، کم است.• خریدار جدی در بازار کم است.• معاملات اغلب از نوع جایگزینی هستند (خرید، اغلب با فروش هم
یکی از مهمترین صحنه هایی که برای من با حس آرامش همراهه اینه که بعد از اومدن از دانشگاه و خوردن ناهار (قبل از اذان) و گفته شدن اذان، سجاده رو توی هال خونه که درش رو به ایوون باز میشه و آفتاب گیر هم هست، پهن کنی و در حالیکه درب رو به ایوون هم بازه و یکی از اعضای خانواده هم داره رو فرش ایوون استراحت میکنه (به شرطی که نمازش رو خونده باشه)، نماز رو تو سکوت و آرامش نسبی خونه بخونی.....
و بعدش هم بری تو اتاقت سر درست تا چند ساعت دیگه و حس آرامش بعدی، مثلا مو
دنیا محل آسایش نیست و نمی‌شود به‌ طور کامل  به آسایش کامل رسید ولی باید به حدّ اعلای آرامش  برسیم و این امکان دارد. آسایش زیاد عقل انسان را زایل می‌‌کند و آرامش زیاد موجب  رشد انسان می‌شود آدم‌های راحت‌طلب به خاطر آسایش حاضرند آرامش خود را از دست بدهند و آدم‌های عاقل وعاشق حاضرند برای رسیدن به آرامش، آسایش خود را از دست بدهند.
 منبع: بیان معنوی
حسن روحانی در جمع مردم یزد در هفته سوم آبان 1398 ، قوه قضاییه را متهم به سیاسی کاری می کند. (چرا به فساد دانه درشت ها رسیدگی نمی کنید !) درحالی که غلامحسین اسماعیلی از تعلل وزارت نفت از شکایت از بابک زنجانی خبر می دهد. ایشان اظهار داشتند: چگونه ممکن است رئیس قوه مجریه از لیست اموال توکیل شده بابک زنجانی به وزارت نفت برای برگرداندن به بیت المال مسلمین خبر نداشته باشد !
آیا بانک مرکزی همین دولت نبود که از مفسد اقتصادی طلا و ارز  حمایت کرده و در ظاهر
همه‌ی ما در زندگی به صلح و آرامش نیاز داریم و کمتر کسی است که این موضوع چندان اهمیتی برایش نداشته باشد. زندگی در آرامش یعنی با خودمان، دیگران و همه‌ی موجودات اطراف‌مان مسالمت‌آمیز رفتار و زندگی کنیم. اینکه چگونه آرامش داشته باشیم در واقع به باورها و شیوه‌ی زندگی شخصی خودمان برمی‌گردد.
در این قسمت با یک شربت آشنا خواهید شد که شامل عرقیجاتی آرامش بخش مانند بهارنارنج ، گلاب ، بیدمشک و نسترن میباشد.

ادامه مطلب
دلی: شرمنده همتونیم
آرامش: هوم اونم بدجور

دلی: تا آخر هفته پست نداریم
آرامش: به بزرگیتون ببخشید

دلی: اری جونم به نظرت کسی اینجا رو میخونه؟
آرامش: نمیدونم شاید

دلی: اگه میخونین اعلام حضور کنین ما یذره انرژی بگیریم
آرامش: هوم با دلی موافقم
بازار گاوی Bull market و بازار خرسی Bear market از جمله واژه‌هایی هستند که در توصیف وضعیت بازار سرمایه به کار می‌روند هنگامی که بازار رو به رشد باشد و قیمت سهام روندی صعودی داشته باشد، می‌گویند «بازار گاوی» است .

این در حالی است که اگر قیمت سهام روندی نزولی داشته و رکود در اوضاع اقتصادی حاکم شده باشد، از عبارت «بازار خرسی» استفاده می‌کنند در بازار گاوی، بیشتر افراد به امید کسب سود بیشتر، در بازار سرمایه‌گذاری می‌کنند

برای دیدن ادامه مطلب ب
Batman Beyond 2000 1080p,Return of the Joker BluRay,اکشن,انیمیشن بتمن ماورایی بازگشت جوکر,بتمن ماورایی: بازگشت جوکر,جنایی,دانلود انیمیشن بتمن بازگشت جوکر,دانلود بتمن,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود کارتون Batman Beyond با لینک مستقیم,دانلود مستقیم Batman Beyond Return of the Joker,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی Batman Beyond: Return of the Joker,سایت دانلود فیلم,سایت دوستی ها,
ادامه مطلب
دیروز بورس تهران در دهمین روز متوالی، با رشد همراه بود و وارد کانال 700000 واحدی شد. چیزی که در بازار دیروز نیز خودنمایی میکرد، ارزش معاملات خرد بود که دیروز نیز از مرز 10000 میلیارد تومان بیشتر بود. به نظر میرسد که سطح ارزش معاملات نیز تصمیم دارد تا یک پله خود را بالاتر بکشاند و بالای این عدد، تثبیت شود که اتفاق بسیار خوبی است و نشان از افزایش ضریب نفوذ بورس در بین مردم دارد. از موارد بالا که بگذریم، دیشب در بازارهای جهانی، قیمت نفت به کمترین مقدا
بازار
رضا یکی از معروفترین بازار شهر مشهد است. بیشتر زائران امام رضا (ع) سوغاتی های
عزیزان خود را از آنجا خریداری می کنند. بازار طولانی و بزرگ رضا از دو طبقه تشکیل
شده است. طبقه اول خاص فروشندگان است و طبقه دوم به مغازه های فیروزه تراشی تعلق
دارد. گشت و گذار در بازار رضا لا توجه طول ان که تقریبا بیش از یک کیلومتر است
باعث می شود تا شما گذر زمان را متوجه نشوید.از مزایای دیگر بازار رضا مشهدنزدیکی
به حرم امام رضا (ع) است که  سبب گردیده
روزانه میلیون
بازار
روزانه میلیون
بازار
روزانه میلیون
⭕️بازگشت سرمایه- بازده سرمایه (return on capital)
شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر پلن کسب و کار استارپ ها را بررسی و پس از اینکه، از بازگشت سرمایه اطمینان حاصل کردند، سرمایه لازم استارتاپ را تامین می کنند(raising  capital)
پس از موفقیت استارتاپ ها، اغلب شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر سهام این گونه شرکت ها را در بورس  عرضه می کنند. این زمان مرحله خروج شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر از استارتاپ ها خواهد بود زیرا هم ثروت بیشماری کسب شده و هم استارتاپ به مرحله
بازار
روزانه میلیون
بازار
قم یکی از بناهای تاریخی و زیبای قم به شمار می‌آید که در نزدیکی مجموعه آرامگاهی
حضرت معصومه(س) واقع شده است، معماری بنای بازار قم مربوط به دوره قاجاریه است که
توسط استاد حسن قمی مشهور به معمارباشی طراحی و اجرا شده و بانی آن تاجر بزرگ قم (
حاج سید محمود طباطبایی ) بوده است . بازار قدیمی قم با مجموعه‌ای متشکل از راسته، چهار سوق، سرا و تیمچه در
بافت قدیمی این شهر قرار دارد . این مجموعه که از جمله آثار تاریخی و دیدنی
شهرستان و همچنین استان قم
بازار
قم یکی از بناهای تاریخی و زیبای قم به شمار می‌آید که در نزدیکی مجموعه آرامگاهی
حضرت معصومه(س) واقع شده است، معماری بنای بازار قم مربوط به دوره قاجاریه است که
توسط استاد حسن قمی مشهور به معمارباشی طراحی و اجرا شده و بانی آن تاجر بزرگ قم (
حاج سید محمود طباطبایی ) بوده است . بازار قدیمی قم با مجموعه‌ای متشکل از راسته، چهار سوق، سرا و تیمچه در
بافت قدیمی این شهر قرار دارد . این مجموعه که از جمله آثار تاریخی و دیدنی
شهرستان و همچنین استان قم
بازار مسکن یکی از مهم ترین بازارهای ایران است؛ حجم پول و سرمایه در گردش این بازار نیز اهمیت آنرا به خوبی نشان می‌دهد. از سویی، فرصت‌ها و تهدیدهای این بازار نیز بسیار بیشتر از بازارهای دیگر است. در نتیجه، اتخاذ یک «تصمیم درست» در بازار مسکن هم می تواند آینده‌ای سودآور و مطمئن‌تر را رقم بزند و هم ریسک‌های همیشگی در این بازار مهم و حساس و احتمال کاهش ارزش سرمایه‌ را به حداقل برساند. کشف و آگاهی از فرصتهای بازار مسکن، تنها با کمک داده‌ها و اط

شخصی بسیار مقروض شده بود. تاجری کریم را در بازار به او نشان دادند که احسان می کند .. آن شخص، تاجر سخاوتمند را در بازار یافت و دید که به معامله مشغول است و بر سر ریالی چانه می زند ، آن صحنه را دید پشیمان شد و بازگشت. .. تو را که این همه گفت و گوی است بر دَرمی،چگونه از تو توقع کند کَسی کَرمی؟ .. تاجر چشمش به او افتاد و فهمید که برای حاجتی آمده است پس به دنبال او رفت و گفت با من کاری داشتی؟ .. شخص گفت: برای هر چه آمده بودم بیفایده بود. تاجر فهمید که برای
آرامش و اطمینانه که آدم رو به عشق می رسونه .. و رسیدن به عشق آرامش و اطمینان می آفرینه ..
در حقیقت، عاشق شدن انسان، دلیل وجود عشق در جاییه_ دور یا نزدیک، درون یا بیرون وو .. _ که میشه نیروی محرکه حرکت انسان به سوی آرامش و طمأنینه

رابطه ای دوسویه .. با شدت و ضعفی متنوع 
که به مرحله رشد انسان بستگی داره .. 

به هر میزان که عاشق تر باشی، به همون شدت هم دقت و توجه و درک تو به پدیده ها بیشتر میشه .. 
این مفهوم پدیده ها می تونه بسیار گسترده باشه .. 

الهی ب
من خوبم، کار هم... ولی به قول الف نباید تو این مرحله ساکن بشم و اهدافااصلیم رورکنار بذارم چون اگه بمونم و به همین قانع بشم، دو سال بعد این کار دیگه راضیم نمیکنه...باید به این آرامش نسبی به چشم یه پلتفرم نگاه کنم برای صعود بعدیم. دارم براش تلاش میکنم.
سال‌ها دلم آرامش می‌خواست. یعنی دلم می‌‌خواست جایی باشم که الان هستم. 
اما خیلی طول کشید که به این حال رسیدم. شاید این حال اسمش آرامش نباشه، انگار اینقدر سختی کشیدم و فشار روحی تحمل کردم که این روزها برام به مثابه آرامشه. اما به هر حال دلم میخواد که همین حال بمونه. هر چند میدونم و از لحاظ فکری هم کاملا آماده‌م که ممکن هست کلی سختی حتی بیشتر از قبل در پیش رو داشته باشم. 
این متن توی پیش‌ نویس‌هام بود. که در تاریخ 15 مرداد 97 نوشته بودم. بله همون
بازار
خان یزد از جمله بناهای تاریخی است که به دوره قاجاریه تعلق دارد و در دوران
پادشاهی ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده است. بازارخان مجموعه ای از بازارها ، حمام
، میدان و مدرسه های تاریخی است. از ویژگی های جالب توجه بازار خان یزد وجود تیمچه
های( حیاطی است که چهرطرف آن مغازه یا اتاق دارد) بسیاری که هنوز پس از گذشت
سالیان متمادی  مشغول فعالیت  هستند. همچنین بازار خان یزد دومین بازار
تاریخی ایران بعداز بازار سنتی تبریز محسوب می شود.  همه این زیبا
ایجاد برخی التهابات سیاسی در کشور موجب شد تا بانک مرکزی با دلالان بازار ارز مقابله کرده و درصدد کاهش هیجانات این بازار پرهیاهو برآید. روز گذشته شاهد نوسانات بازار ارز بوده ایم بصورتی که نوسانات ارز بر دیگر بازار های کالایی از جمله بازار آهن و فولاد نیز اثر گذار بوده است. از طرفی اکثر تولید کنندگان و عرضه کنندگان بازار فولاد کشور از ادامه روند کاهش قیمت که حاصل تنظیم بازار بوده است بسیار شکایت داشته و در این راستا با وجود تلاش های بسیار برای
شاخص کل بورس تهران دیروز با رشد 39000 واحدی، مقاومت محدوده 900000 واحدی را درهم شکست و وارد فاز جدیدی از صعود شد! اگرچه حجم معاملات دیروز به نسبت روزهای گذشته کمتر بود. اما چیزی حدود 9000 میلیارد تومان نقدینگی در صف های خرید قفل بود که با در نظر گرفتن این نقدینگی بلوکه شده، حال بازار همچنان خوب است و جایی برای نگرانی نیست. هیجان مطلق، بازار را فرا گرفته و این موضوع خوبی نیست. از ابتدای سال تا کنون، شاهد رشد 80 درصدی در شاخص کل هستیم. افزایش ضریب نفوذ بو
برای آرامش روان سفر بهترین گزینه است که می
تواند روان شما را بعد از مدتی که زندگی پر مشغله آن را آزرده، به خوبی تسکین
ببخشد. این سفر باید به معنای واقعی کلمه آرامش بخش باشد. چه چیز بهتر از دریا
برای آرامش روان؟ و چه بهتر اگر مقصد در دل دریا باشد؛ جزیره کیش جایی است که
آرامش در سفر را خواهید داشت و برای مدتی شما را از مخاطرات زندگی شلوغ به دور می کند.
این تسکین روح و روان تنها تاثیر دریا نیست چون هتل های کیش شما را یاری می دهند
که بدون درگیری ذهنی
به نقل از پایگاه اینترنتی آی سی آی اس (ICIS)، انتظار می رود به دلایلی چند، بازار متانول آسیا در 6 ماهه دوم سال جاری میلادی روندی نزولی را تجربه کند. از جمله می توان به افزایش عرضه از سوی ایران به دنبال ایجاد ظرفیت های جدید در این کشور، کاهش نسبی سطح تقاضا و چشم انداز نامطلوب اقتصاد جهانی متاثر از جنگ تجاری میان آمریکا و چین اشاره کرد.
پیش بینی می شود در کوتاه مدت امیدی به بازیابی اقتصاد جهانی و آسیا و همچنین رفع بحران ناشی از جنگ تجاری یادشده نبا
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،
برداشت ذهنی بازیگران بازار مسکن نسبت به تحولات قیمت در سال ۹۸، با دو
نظرسنجی تلگرامی طی دو فصل پیاپی - اواخر پاییز و نیمه زمستان امسال - پایش
شد. نتایج نشان می‌دهد اکثریت نسبی فعالان این بازار انتظار دارند سال
آینده قیمت مسکن به ثبات برسد. با این حال تعداد افرادی که در نظرسنجی
بهمن‌ماه، «افزایش قیمت مسکن در سال ۹۸» را پیش‌بینی کرده‌اند نسبت به
نظرسنجی آذر ماه، نزدیک به دو برابر شده است. ۵ عامل در تغییر نگ

بازگشت اسید به مرس با ریفلاکس که در میان مردم به نام ترش کردن شناخته می شود به معنی آسیب های موکوزی و نشانه های مزمن در اثر بازگشت غیر عادی و محتویات و اسید معده به مری است. یک پنجم ایرانی ها مبتلا به ریفلاکس معده هستند ،یعنی حداقل هفته ای یک یا دوبار ترش می کنند .
ادامه مطلب
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و عراق معتقد است آنچه در روزهای گذشته در بازار ارز و طلا رخ داده حاصل جو روانی مثبت شکل گرفته در جامعه است و نمی‌توان برای آن دلایل اقتصادی قطعی پیدا کرد.
سید حمید حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: همان‌طور که پیش از این سابقه داشته، وقتی در جامعه چند خبر امیدوارکننده منتشر می‌شود این موضوع به کاهش نرخ ارز در بازار ختم شده و برای چند روز روند نرخ‌ها کاهشی می‌شود.
به گفته وی، در طول روزهای گذشته بحث‌هایی ک
بازار رقابت کامل بازاری است که تعداد زیادی تولیدکننده و مصرف‌کننده بر سر یک کالای همگن و خاص به داد و ستد می‌پردازند. در این نوع بازار
سهم هر تولیدکننده از تولید آن کالای خاص اندک است و مثلًا یک تولیدکننده
درصد بالایی از سهم بازار را در اختیار ندارد. در نتیجه هیچ تولیدکننده‌ای
نمی‌تواند با استفاده از کم و زیاد کردن تولیدش روی قیمت بازار تأثیر
بگذارد. قیمت کالا در بازار رقابتی به صورت یک داده‌است. اگر تولیدکننده‌ای
کالای خود را با قیمت
بازار
گوهرشاد یکی از بازارهای معروف وسنتی شهر مشهد میباشد که بین میدان راهنمایی و
چهارراه ششصد دستگاه واقع شده است. زمین این بازار جزء موقوفات گوهرشاد بوده
است.  از ویژگی های بازار گوهرشاد وجود
سالن ها و غرفه های عریض بوده که در مجموع 84 مغازه در طبقات این بازار می باشد که در
آن‌ها لوازم برقی و خانگی، بلور و کریستال، پارچه، عطر و ادکلن، کفش، سیسمونی
نوزاد، لوازم‌التحریر و گرافیک، اسباب بازی، سوغات و… عرضه می‌شود. از جمله
تسهیلات بازار گوه
بازار
سالن ها و غرفه های عریض بوده که در مجموع 84 مغازه در طبقات این بازار می باشد که در
تسهیلات بازار گوه
بازار
تسهیلات بازار گوه
بازگشت شیرین برده جنسی داعش به زادگاهش، یک زن ایزدی که بیش از دو سال در بند گروه تروریستی داعش بود اکنون به زادگاه خود شهر سنجار بازگشته است.
به گزارش چفچفک، شیرین که اکنون 25 سال دارد دو سال و هشت ماه به عنوان برده جنسی در دست گروه تروریستی داعش بود تا اینکه در جریان آزادسازی شهر موصل توسط نیروهای ارتش موفق به فرار شد.
پدر و مادر شیرین سال 2014 به دست عناصر تروریستی داعش کشته شدند قتل عامی که سازمان ملل از آن به عنوان نسل کشی ایزدی ها نام برده ا
‏وقتی تو جامعه‌ای زندگی کنی که وقتی به دنیا میای، ممکنه دو تا مرد یا دو تا زن سرپرستت باشند، سایت اجاره مادر یا پدر چیز عجیبی نیست.
اون بچّه که دو تا مرد بالا سرشن، به زودی کمبود یه زن (مادر) رو توی خونه حس می‌کنه و باید برای مادر داشتن هم، پول پرداخت کنه.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 
اولین فایده ازدواج رسیدن زوجین به آرامش است. البته آرامش هر چند بسیار مهم است اما تنها فایده ازدواج نیست بلکه در سایه‌ی ازدواج گوهر گران‌ بهای دیگری به فرد
با همه همه همه همه همه همه همه همه همه وجودم باور دارم که فقط زمانی میشه آرامش داشت و با آرامش پیشرفت کرد که باور کنی که فقط خودت دلت برای خودت میسوزه و به خودت اهمیت میدی. هیچوخت نباید از هیچ کس هیج انتظاری داشت. اگر داشته باشی باختی همه چیز رو.
بازار بورس ایران
بازار چسیت؟ بازار مکانی هست که در آن خرید و فروش صورت می‌گیرد. هرگاه شرایطی برقرار شود که بین خریدار و فروشنده رابطه برقرار شود و معامله‌ای صورت بگیرد بازار تشکیل شده است. در بازار به‌طور کلی ۲ نوع دارایی مورد معامله قرار می‌گیرد:
الف- دارایی فیزیکی: دارایی هایی مانند: زمین، ساختمان و انواع کالا.
ب-دارایی مالی: دارایی‌های اسنادی مانند سهام و  اوراق مشارکت
به نام خدا

نظر به توجه رشد طلا و دلار و اکثر بازارهای خرد و کلان اقتصادی در دوسال گذشته تنها بازار عقب مانده و جاافتاده از این رشد میتوان به بازار بورس اشاره کرد 
با توجه به اینکه سرمایه گذاری در بورس بسیار تفاوت دارد با طلا و دلار به دلیل بزرگ بودن عمق این بازار و سرمایه گذاری در این بازار برعکس طلا و دلار که شما پشتوانه مملکت را ذخیره میکنید و باعث ایجاد تورم میشوید دبا سرمایه گذاری در بازار بورس شما به رونق تولید و اشتغال داخلی کمک میکنید
اقتصادنیوز: بازار پیش‌فروش مسکن که از یک ماه گذشته و به‌دنبال افت شدید تقاضا برای خرید مسکن از سوی سمت عرضه واحدهای مسکونی مورد توجه قرار گرفته و این موضوع موجب افزایش تعداد آگهی‌های فروش واحدهای در حال ساخت شده است، هم‌اکنون با شرایط جدید به یکی از گزینه‌های خرید مسکن برای متقاضیانی تبدیل شده است که به‌دلیل نداشتن نقدینگی کافی برای خرید آپارتمان آماده، به اجبار به حاشیه بازار رانده شده‌اند.
به گزارش اقتصادنیوز، درحالی‌که در دوره ر
یزد
به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده تجاری و پرتردد ابریشم  از قدیم الایام مورد توجه بسیاری از تاجران بوده
و همین سبب شده که بازار های متعددی در دل این شهر زیبا پدیدار شود. ازجمله این
بازارها بازار تبریزیان یزد است که متعلق به دوران قاجاریه است. بازار تبریزیان
یزد درانتهای بازار پنجه علی قرار دارد. بنای 
بازار از آجر ، خشت ، گل  و گچ می
باشد. طاق های هلالی شکل و درهای چوبی 
حجره ها مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد. همه این زیبایی
یزد
به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده تجاری و پرتردد ابریشم  از قدیم الایام مورد توجه بسیاری از تاجران بوده
و همین سبب شده که بازار های متعددی در دل این شهر زیبا پدیدار شود. ازجمله این
بازارها بازار تبریزیان یزد است که متعلق به دوران قاجاریه است. بازار تبریزیان
یزد درانتهای بازار پنجه علی قرار دارد. بنای 
بازار از آجر ، خشت ، گل  و گچ می
باشد. طاق های هلالی شکل و درهای چوبی 
حجره ها مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد. همه این زیبایی
نرمال و طبیعی بودن حس خیلی خوبی ه! شاید آنرمال بودن، جزو دسته‌ی آخر طیف بودن، جزو خواص بودن حس هیجان و متفاوت بودن داشته باشه، اما آرامش نداره! بعد حدوداً ۶ سال احساس آرامش رو تجربه می‌کنم. احساس آرامشی که از "نبود مشکل" نیست؛ بلکه از توانایی حفظ آرامش و ایمان و لازم دانستن حفظ سلامتیِ روانی و جسمی ه. احساسی ه که از بهبودی روانی حاصل شده.
بعضی وقتها میشینم و به این فکر میکنم که زندگی قراره در ادامه چه مشکلی برام پیش بیاره؟ به گزینه‌های مختلفی
بسم الله الرحمن الرحیم
میدونی مردم دنبال چی هستن؟ دنبال یک آرامش دائمی. هیچکی از آرامش بدش نمیاد. گاهی یک سری چیز ها آرامش رو از آدم میگیره. اگه به چیزی یا به کسی وابستگی پیدا کنیم اون چیز آرامش رو از ما میگیره و خلاصه از ما سواری میگیره! و اگه وابسته بشی دل کندن از اون، کار حضرت فیله! پس باید اول سعی کنیم وابسته نشیم. نه اینکه وابسته شدیم بخوایم بعد دل بکنیم.
ادامه مطلب
بازار
خان یزد از جمله بناهای تاریخی است که به دوره قاجاریه تعلق دارد و در دوران
پادشاهی ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده است. بازارخان مجموعه ای از بازارها ، حمام
، میدان و مدرسه های تاریخی است. از ویژگی های جالب توجه بازار خان یزد وجود تیمچه
های( حیاطی است که چهرطرف آن مغازه یا اتاق دارد) بسیاری که هنوز پس از گذشت
سالیان متمادی  مشغول فعالیت  هستند. همچنین بازار خان یزد دومین بازار
تاریخی ایران بعداز بازار سنتی تبریز محسوب می شود.  همه این زیبا
نرخ بازگشت سرمایه بازاریابی Marketing ROI  چیست ؟
نرخ بازگشت سرمایه بازاریابی  Return on Marketing Investment  به زبان ساده یعنی :
زمانی که ما 1000 تومان روی بازاریابی سرمایه گذاری مینماییم ، توقع داریم چه مقدار درآمد حاصل نماییم ؟
وقتی کسی از شما سؤال می کند ، “آیا فعالیتهای بازاریابی روی کار شما جواب داده ؟ “
با خودتان فکر میکنید ، آیا واقعا جواب داده یا نه؟
شاید فکر میکنید که منظور آنها این سوال این است که :
آیا بعد از انجام بازاریابی ، برند شما بیشتر دیده ش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها